Kde pořídit originální a levný nábytek?

Chcete si moderně a stylově zařídit nový nebo stávající byt? Poradíme vám, jak to udělat s grácií a bez nutnosti velkých investic. Jediné, co budete potřebovat, je trocha kreativity a šikovnosti. Do vaší domácnosti totiž „pořídíme“ originální a levný nábytek z palet.

Nábytek z palet – levný nábytek, který se hodí kamkoliv

Levný nábytek z palet

Paletový nábytek je velkým trendem poslední doby. Oblíbený je z celé řady důvodů, společně se podíváme na ty nejpodstatnější.

Originalita

Jakmile si vyrobíte, nebo necháte vyrobit, kus paletového nábytku, jedná se o jediný, který byl kdy vyroben (pokud ho samozřejmě někdo nezkopíruje, ale to je celkem oříšek). Takže máte doma originál, který nikdo jiný nemá. A k tomu si ho uděláte přesně tak, jak chcete. Dvě mouchy jednou ranou!

Cena

Paletu dokážete sehnat zdarma, nebo koupit za pár stovek (záleží na vašich schopnostech, ale určite se vejdete do 200 Kč/kus). Nábytek si můžete vyrobit sami, nebo poprosit nějakého šikovného známého, kterému popíšete svou představu. Takový kus nábytku vás tak bude stát v řádu stovek korun, maximálně nízkých tisíců u větších kusů, jako je postel. Poté už ho jen doplníme o pěkný přehoz, matraci nebo pár polštářů a stylový kus nábytku je hotov – za pár korun.

Neomezené možnosti

K originalitě se pojí ještě jedna zásadní výhoda – nábytek z palet nemá prakticky žádné omezení. Jediné omezení, které existuje, je vaše představivost. V případě, že úplně přesně nevíte, jaký kus nábytku by se vám do domácnosti hodil, nechte se inspirovat magazínem Pěkné bydlení, konkrétně článkem 12 inspirací na nábytek z palet, který je plný fotek neuvěřitelných kousků paletového nábytku.

Kde paletový nábytek koupit?

Na každém trendu se někdo snaží vydělat a je to naprosto v pořádku, když odvádí dobrou práci. Samozřejmě počítejte s tím, že úspora finančních prostředků bude značně nižší, než když si nábytek vyrobíte svépomocí. Pokud vám to nevadí, velmi zajímavé výrobky jsme našli na tomto eshopu.

TIP: Přečtěte si také článek o stylu bydlení Provance, do kterého se paletový nábytek skvěle hodí

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *